Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Дата: 20 березня 2020 о 11:08, Оновлено 3 червня 2023 о 12:16

Шановні учні, батьки, вчителі!

Навчання з 01.09.2022 р. буде проводитися онлайн в єдиній системі "Моя школа".
Учні повинні зареєструватися в цій системі самостійно, або за допомогою батьків.

Для успішної реєстрації учнів потрібно:
1) уважно переглянути інструкцію "Реєстрація учня в системі Моя школа";
2) отримати по Viber  від класного керівника в особистих повідомленнях    ваш особистий ключ для реєстрації;
3) зареєструватися в системі, відповідно до перглянутої вами інструкції "Реєстрація учня в системі Моя школа".

Для повторного входу в систему "Моя школа" після реєстрації перейдіть за посиланням  https://app.moiashkola.ua/   та введіть свій логін і пароль.

За потреби ознайомтеся з детальною Іінструкцією для реєстрації користувачів.

Для ефективої роботи учнів та батьків в системі "Моя школа" необхідно ознайомитися з  Посібником для учнів  та  Посібником для батьків.

Для ефективої роботи  вчителів в системі "Моя школа" необхідно опрацювати Посібник вчителя .

Для ефективої роботи  керівників закладу освіти в системі "Моя школа" необхідно опрацювати Посібник керівництва школи .

Заняття на 01.09.22 р. та 02.09.22 р. будуть проводитися на платформі GOOGLE, яку ми використовували в минулому нгавчальному році за посиланням Шульгівський ліцей.

Щодо дистанційного навчання в Шульгівському ліцеї

Положенням про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти визначені поняття синхронного і асинхронного режимів навчання.

«Синхронний режим - взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції».

«Асинхронний режим - взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники взаємодіють між собою із затримкою у часі, застосовуючи при цьому інтерактивні освітні платформи, електронну пошту, форуми, соціальні мережі тощо».

«Отримання навчальних матеріалів, спілкування між суб’єктами дистанційного навчання під час навчальних та корекційно-розвиткових занять, консультацій, що проводяться дистанційно, забезпечується передачею відео-, аудіо-, графічної та текстової інформації в синхронному або асинхронному режимі.

«Педагогічні працівники самостійно визначають режим (синхронний або асинхронний) проведення окремих навчальних занять. При цьому не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі)».

Відповідно до роз’яснення МОН від 11.01.2021 не кожне навчальне заняття обов’язково проводиться з використанням синхронного режиму взаємодії вчителя та учнів. Школа може скласти розклад занять, згідно з яким деякі заняття проходять  лише асинхронно.

Освітньою програмою Шульгівського ліцею передбачено 325 годин навчального часу на тиждень (без урахування індивідуальних занять). Отже, в Шульгівському ліцеї в синхронному режимі  має організовуватись не менше 98 навчальних годин (30% від 325), а в асинхронному режимі має організовуватись не більше 228 навчальних годин ( 70% від 325),

Враховуючи певні переваги і особливості організації асинхронного режиму, в Шульгівському ліцеї деякі заняття (22 навчальні години на тиждень із дозволених, згідно Положення, 228 годин на тиждень) проходять лише асинхронно.

Щодо стану відвідування навчальних занять

Шановні батьки та учні! Аналіз реєстру відвідування занять в системі «Моя школа» показує, що багато учнів нерегулярно, або зовсім  не відвідують навчальні заняття в період, визначений розкладом занять  з 8.30 до 15.05.

Для покращення стану відвідування та виконання завдань зверніть увагу на наступне.

1.       За 2-3 хвилини до початку уроку за розкладом занять зайдіть на сайт системи «Моя школа», зайдіть в розділ «Роклад» та натисніть екран-посилання на зустріч в Meet, дочекайтесь дозволу та приєднайтесь до зустрічі, або пройдіть урок в асинхронному режимі, якщо такий заплановано.

2.       На уроки заходьте через сайт системи «Моя школа». Якщо ви заходитимете на зустріч в Мееt  через посилання, яке продубльовано вчителем у Viber,  то система «Моя школа» вас не зареєструє, тобто ви будете вважатись в цей час відсутнім.

3.       Якщо ви проходите урок в асинхронному режимі до 8.30 та після 15.05, то повідомте вчителя, який проводив синхронно в Meet  цей урок за розкладом , про причину вашої відсутності через систему повідомлень (листів) в «Моя школа»

4.       Обов’язково вчасно надсилайте вчителеві фото ваших виконаних домашніх завдань та файли інших робіт в систему «Моя школа» ( в повідомлення, або за допомогою процедури надсилання виконаних домашніх завдань). Viber має ненадійну систему зберігання файлів (обмежений термін та інші) і надіслані вами файли, за деяких обставин, можуть зникнути із Viber вчителя.

Якщо ви не відвідуєте синхронні уроки, не проходите асинхронні уроки, онлайн тести, не надсилаєте вчителеві виконані завдання, то ви будете неатестовані з певних тем, або за семестр.

В.о. директора                                                   Т. Дем’яненко

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.